Moji milí. Připravuji pro Vás zcela nové stránky, i s rozšířeným obsahem. Děkuji Vám za Vaší trpělivost .

VÍTEJTE V MÉ SVĚTELNÉ KNIHOVNĚ = SVĚTELNÉM BLOGU.

VŠECHNY ČLÁNKY, KTERÉ JSOU ZDE PRO VÁS, JSOU PSÁNY SVĚTELNOU ŘEČÍ – SVĚTELNÝM PÍSMEM.            

V ČLÁNCÍCH JSOU PRO VÁS NAPSÁNY TAKÉ AKTIVAČNÍ VĚTY, KTERÉ ODEMYKAJÍ=AKTIVUJÍ VAŠE NASTAVENÍ NA JEMNOHMOTNÉ ÚROVNI. 

PŘI ČTENÍ ČLÁNKU  MŮŽE NASTÁVAT SITUACE, ŽE SE VÁM TEXT ZAČNE VZDALOVAT. JEDNU ČÁST, VĚTU ČLÁNKU MÁTE POTŘEBU ČÍST OPAKOVANĚ, STÁLE „DOKOLA“. V ČLÁNKU SE MŮŽETE DOSLOVA „ZASEKNOUT“ NA JEDNOM NA MÍSTĚ, NEJSTE SCHOPNI ČÍST DÁLE. 

V NĚKTERÝCH ČLÁNCÍCH JSOU ODE MNE DAREM PRO VÁS, ČTENÁŘE, UMÍSTĚNY TAKÉ MÉ SVĚTELNÉ OBRAZY. JSOU VYTVOŘENY PRÁVĚ K DANÉMU TÉMATU. PŮSOBÍ JAK HARMONIZAČNĚ, TAK AKTIVAČNĚ. 

KE ČLÁNKŮM MŮŽETE MÍT POTŘEBU VRACET SE OPAKOVANĚ. ČASTO SE STÁVÁ, ŽE V NĚM VŽDY OBJEVÍTE NĚCO NOVÉHO, CO JSTE PŘI PRVNÍM PŘEČTENÍ „NEVIDĚLI“. 

V KAŽDÉM ČLÁNKU PŘEDÁVÁM SVÉ OSOBNÍ ZKUŠENOSTI, PROŽITKY. DÁVNÉ VĚDOMOSTI, PRAVDY, KTERÉ JSOU TAKTO OPĚTOVNĚ „VYNESENY NA SVĚTLO“. 

DÍKY  DODRŽOVÁNÍ PRAVIDLA VYŠŠÍ PŘEMĚŇUJE NIŽŠÍ, JE ZDE KAŽDÝ ČLÁNEK VE SVÉ PODSTATĚ JEDNÍM VELKÝM OPĚTOVNÝM ZNOVU-ZVĚDOMĚNÍM SI = ODEMKNUTÍM TOHO, CO UKRYTO VE SVÉM SRDCI, DUŠI VÍTE. ČEHO JSTE SI VE SVÉ PODSTATĚ PODVĚDOMĚ VĚDOMI.

PŘI ČTENÍ ČLÁNKU, MŮŽETE TEDY ZAŽÍVAT MNOHO AHA MOMENTŮ, OKAMŽIKŮ,  KDY SE TAK DĚJE. 

DÍKY TOMUTO PROCESU ODEMYKÁNÍ=ZNOVUZVĚDOMĚNÍ SI, DOCHÁZÍ K POSUNU NA ÚROVNI VĚDOMÍ. 

NECHŤ JE NÁVŠTĚVA V TÉTO SVĚTELNÉ KNIHOVNĚ = OTEVŘENÍM KAŽDÉHO ČLÁNKU=OTEVŘENÍM JEDNOHO TÉMATU – KNIHY VAŠEHO ŽIVOTA VE VÁS SAMOTNÝCH DAREM PRO VÁS.  PŘISPĚJE TAK, K TRANSFORMAČNÍM PROCESŮM, VZESTUPU ÚROVNĚ VĚDOMÍ KAŽDÉ LIDSKÉ DUŠE,  KTERÁ NA NĚJ ZAVÍTÁ, VĚNUJE MU SVOU NÁLEŽITOU POZORNOST.

NEZTRÁCEJTE TRPĚLIVOST, VLÍDNOST,  POCHOPENÍ A LÁSKU K SOBĚ, PŘI OBJEVOVÁNÍ A NALEZÁNÍ SEBE SAMÝCH V PRŮBĚHU VAŠEHO STUDIA. 

Tento materiál je autorským in-forma-čním produktem. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorky je zakázáno a jde o porušením autorského zákona, které může být stíháno. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení © www.bilarobinsonka.cz 

In-FORMA-torium

Sesterstvo Růží

SESTERSTVO RŮŽÍ   JSI NÁDHERNÁ, MILOVANÁ, MILUJÍCÍ BYTOST. JSI ŽENA. JSI TVŮRKYNĚ, SPOLUTVŮRKYNĚ. JSI DAREM PRO TUTO ZEMI. JSI DAREM PRO SPOLEČENSTVÍ, DO KTERÉHO

In-FORMA-torium

Pravda o Pravdě

Pravda o Pravdě Tak jsme to dopracovali tak daleko, v tom prožívání našich životů. V přijímání obecných “pravd“, poznatků a výroků nejrůznějších falešných proroků. Že jsme

In-FORMA-torium

Transformace na Zemi od začátku do konce

Slovo transformace je Latinského původu. Znamená přeměnu, přetvoření formy či přestrukturování obsahu. Není snad na Zemi člověka, který by za posledních pár let nezaznamenal